Kauno Arkivyskupijos Jaunimo centro komanda balandžio 29 dieną Kėdainių dekanato sutvirtinamuosius pakvietė į nuotolinį „Užtvirtink“ renginį. Smagu, kad mes Kauno Arkivyskupijoje buvom pirmieji, kurie išbandėme nuotolinį bendravimo būdą. Renginio metu patikrinome  įgytas žinias, dalijomės  tikėjimo patyrimu, susipažinome su Šv. Jurgio parapijos sutvirtinamaisiais. Manome, kad renginys pavyko, nes jaunuoliai jau planuoja naujus susitikimus ir piligriminius žygius, vasaros stovyklas, dalijasi įspūdžiais.

„Renginys ,,Užtvirtink” tikrai super pavykęs.  Dėl puikios jaunimo centro komandos ir puikaus vedėjo, kuriems tariu didelį ačiū, už puikiai suorganizuotą renginį be galo esu dėkinga Agnei, kuri ruošė, motyvavo grupelių moderatorius ir kartu labai jaudinosi. Taip pat norėčiau padėkoti mokytojai Zitai, kad pasiūlė išbandyti save moderatorės vietoje ir palaikė. Labai laukiau ir jaudinausi prieš šį renginį, tačiau tik prisijungus visas jaudulys dingo ir viskas labai sklandžiai vyko. Manau, man tai buvo puiki galimybė sukaupti visą drąsą ir kalbėti viešai bei pažinti naujus žmones. Labai patiko kurti maldavimą su grupele ir išgirsti už ką nori pasimelsti jaunimas, jų maldavimai buvo labai paprasti, bet šilti. Patiko Saulės ir kunigo Martyno liudijimai, kurie ,mano manymu, palietė ne tik kiekvieno ausį, tačiau ir širdį. Manau, kiekvienas iš šio renginio išsinešė Dievo prisilietimą, nors kartais ir nepajuto to.“ (Moderatorė Reda)

„Labai patiko renginys, taip pat ir Saulės pasakojimas. Įdomu buvo pasitikrinti savo žinias viktorinoje. (Rusnė)

„Sveiki, siunčiu atsiliepimą apie renginį. Renginys labai patiko, jautėsi šilta atmosfera ir, nors truko kelias valandas, visai neprailgo!“ (Jorūnė)

„Patiko kunigo Martyno kalba, nes kalbėjo atvirai ir žmogiškai, taip pat ir vedėjas – linksmas, smagus.“(Austėja)

„Man labai patiko renginio vedėjas, nes jis  praskaidrino visą renginio nuotaiką… Taip pat patiko, kai kun. Martynas atsakinėjo į klausimus ir Saulė šnekėjo apie tikėjimą… Ir labai buvo smagu, kad kambariuose visi vaikai susijungė kameras, bendravo su kitais ir aktyviai dalyvavo veiklose, o ne tylėjo🙂“(Miglė)

„Sveiki, labai džiaugiuosi, kad teko bent šiek tiek pabūti renginyje, labai įdomūs žmonės, kurių linksma klausytis, labai faini organizatoriai, kurie draugiškai bendravo ir sugalvojo įdomių veiklų, ačiū už linksmą ketvirtadienio vakarą!“(Amelija)

„Sveiki, man renginys labai patiko, buvo smagu ir įdomu, tikiuosi, kad tokių renginių bus daugiau. Buvo geri vedėjai, smagūs žaidimai, gera komunikacija, buvo malonus bendravimas, smagus kunigo Martyno pasakojimas, buvo gera susipažinti su naujais žmonėmis.“ (Martyna)

„Renginys man patiko, labiausiai patiko vedėjas, saulės pasakojimas ir viktorinos, žaidimai. Buvo truputį trikdžių, bet daugiausiai tai labai patiko. Visi buvo labai draugiški ir suprantantys. Ir nebuvo nuobodu😊“(Olivija)

„Patiko, nes buvo geras, linksmas vedėjas, labai draugiška  kompanija, buvo labai faina su kunigu Martynu. Buvo labai smagi viktorina.“(Paulina)

Dėkojame Dievui už gautas malones, KAJC vadovei Agnei ir  komandai už maldą, renginio organizavimą, nuoširdžią pagalbą, patarimus, moderatorių mokymus, puikias idėjas ir daugelį dalykų, nematomų akimis, bet jaučiamų širdimi. Justui už skirtą laiką ir  gebėjimą tikėjimą liudyti su humoru, nuoširdūs sveikinimai vestuvių proga. Kunigui Martynui už gebėjimą gilų tikėjimą liudyti paprastai ir įtikinamai, Saulei už drąsą dalijantis tikėjimo patyrimu ir šypseną, Kėdainių dekanui kunigui N. Martinkui už finansinę paramą, Šv. Jurgio parapijos jaunimui už bendradarbiavimą, visiems  už maldą ir palaikymą.

Sveikiname viktorinos nugalėtojų komandą:  Miglę, Jorūnę, Patriciją, Ameliją ir Augustę iš Juozapo parapijos bei  Igną ir Marijoną iš Šv. Jurgio parapijos.

Daugiau informacijos:

https://kaunoarkivyskupija.lt/index.php?id=140&ncid=2&nid=9245

Katechetė Zita Kairaitytė