Atvelykis švenčiamas pirmąjį sekmadienį po Velykų. Tai aštuntoji diena po Kristaus Prisikėlimo, užbaigianti velykinę savaitę.

Tradiciškai, iki Atvelykio, būtinai reikėdavo aplankyti savo krikštavaikius, apdovanoti juos margučiais ir kitomis dovanomis. Per Atvelykį pasimatoma su giminėmis, jeigu dėl kažkokių priežasčių nepavyko pasimatyti per Velykas.

Šią dieną vėl dažomi kiaušiniai, ridenami margučiai, supamasi sūpynėse. Kiaušinius per Atvelykį daužo tik vaikai. Tądien daugiausia dėmesio skiriama vaikams, todėl Atvelykis kartais vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis.

Šį pavasarį, pandemijos akivaizdoje, šventėms skirtas laikas yra skiriamas su tam tikromis taisyklėmis. Su mažesniu dalyvių skaičiumi, laikantis visų rekomendacijų, Carito savanoriai ir dekanato Šeimos centras, paminėjo Atvelykį .

Vyko įnirtingas kiaušinių ridenimo mūšis. Laimėtojai buvo apdovanoti šokoladiniais siurprizais. Į šventę rinkosi vaikai ne vieni, o su savo augintiniais. Smagiai pabendravę tarpusavyje, visi išsiskirstėme su gera nuotaika.

Šie metai Kauno arkivyskupijoje  yra paskelbti šv.Juozapo metais. Tad visi renginiai yra skiriami šiems metams paminėti. Tą patį sekmadienį parapijos sužadėtiniams paskaitą skaitė psichologė Virginija Blaževičienė atvykusi iš Kauno arkivyskupijos. Paskaitoje buvo kalbėta apie šeimos vertybes, santykius, tarpusavio bendravimą. Kelios poros išsakė savo nuomonę. Paskaita buvo įdomi ir naudinga. Tikimės, kad tai tik  pradžia ir mes  būtinai susitiksime ne viename renginyje.