Piligriminis Kaunas iš arti

Birželio 1-oji- Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šiai dienai paminėti grupelė parapijos Carito jaunimo iškėlė sau užduotį- išbandyti savo jėgas Gyvoje piligrimystėje. Antradienio dienos popietė buvo saulėta ir graži, tad nieko nelaukdami visi išsiruošė į Kauno miestą. Pirmoji stotelė buvo Kauno Piligrimų centras. Ten juos sutiko kelionių koordinatorius Mantas Kuraitis. Piligrimų centre vaikai pasiėmė žemėlapius su  pažymėtomis stotelėmis, kuriose reikia ieškoti lobio. Lobių paieška prasideda Kauno šv.apaštalų Petro ir Pauliaus  arkikatedroje bazilikoje. Surandant pirmąjį lobį mums talkino kunigas Artūras Kazlauskas. Jo gražus pasakojimas apie tikėjimą vaikų širdyse manau išliks ilgam.

 Toliau mūsų kelionė tęsėsi pažymėtu žemėlapiuose maršrutu. Ne visas stoteles spėjome aplankyti. Į kurias stoteles nespėjome užsukti vaikai galvoja sugrįžti vėliau su šeimos nariais. Na, o didžiausią įspūdį paliko Kauno Įgulos bažnyčioje (Sobore) esančios katakombos. Juose galima patirti ką jaučia neregys žmogus. Atsidūrę tamsoje vaikai turėjo patys susirasti išėjimą. Emocijos buvo įvairios. Visi pasidžiaugė , kad yra sveiki ir laimingi, ko ir linkime kitiems jaunuoliams – nepamiršti, kaip yra gaunamos gyvenimo dovanos , kaip jas reikia saugoti ir tausoti, rūpintis ne tik savimi, bet ir kitais.

Šeimos centro vadovė Jūratė