Savanorystė vasaros stovykloje – puiki patirtis!- galėtų pasakyti šv.Juozapo parapijos Carito jaunieji savanoriai. Tai buvo puiki galimybė išbandyti save, daug ko išmokti ir sužinoti, įgyti vertingos praktikos , užmegzti šaunių pažinčių , tobulėti, pasisemti jėgų, užsirekomenduoti, o tuo pačiu sveikai ir aktyviai praleisti laiką vienoje šauniausių vietų Palangoje.

Jūra, saulė, smėlis – pačios didžiausios gamtos dovanos. Pasidžiaugti tomis dovanomis ir sveikai praleisti laiką gamtoje į pajūrį atvyko didelis būrys vaikų iš Miegėnų pagrindinės mokyklos .

Indėnų kaimas, iliuzijų muziejus, keli kilometrai žygio nuo stovyklavietės iki pagrindinio Palangos tilto , Zoo muziejus, aktyvus judėjimas  gražiame pušyne, smėlio pilys, saulės ir vandens vonios, sveikas maistas. Tai naujos patirtys vaikams. Iš kiekvienos veiklos jie turėjo gauti daug žinių, energijos, geros nuotaikos pliūpsnį, kuris stiprintų, ugdytų visos stovyklos metu ir buvo naudingas sveikatai. Rašydamos projektą „Augu sveikas“ , tokį  tikslą sau ir kitiems buvo išsikėlusios mokytojos Ilona, Asta, Rita . Šis projektas laimėjo konkurse ir gavo finansavimą iš savivaldybės lėšų. Taip pat šią stovyklą rėmė šv.Juozapo parapijos Caritas, kurio vadovė Lina ir klebonas Norbertas Martinkus.

Evangelijoje pagal Matą pasakyta: „Kur tavo širdis ten ir tavo lobis“…. Manau, kad per tas keturias dienas, tie kas buvo stovykloje, atrado savo lobį, kurį saugos ir brangins dar ilgą laiką.

Šeimos centro vadovė Jūratė

akimirkos iš pajūrio