Rugsėjo 7-15 dienomis Šiluvos piligriminėje šventovėje vyko didieji Švč. Mergelės Marijos atlaidai dar vadinami Šiliniu aštuondieniu. Kuomet pasaulis alinamas nežinios, tarpusavio susipriešinimo bei suaižėjimo, žmonės varginami nusivylimų – tokiomis akimirkomis ypatingai svarbi yra vilties bei tikėjimo žinia.

Tokią žinią nešėme ir mes Šv. Juozapo parapijos benduomenė trečiadienio rytą išvykdami į Šiluvą.Tie kas negalėjo vykti tą dieną, vyko sekmadienį. Sekmadienis – pagrindinė Šilinių diena. Visą savaitę parapijoje virė gyvenimas.Turėjome progą iš paskutiniųjų vasaros žiedų sukomponuoti puokštes, kuriomis papuošėme bažnyčią. Vaikų dienos centro vaikai susipažino su dailės meno vingrybėmis, o Carito jaunimas išbandė savo jėgas žygiuodami Šiluvos šilu.

Visas dienas  išlikę gražus orai ir geros emocijos tarsi liudijo, kad turime džiaugtis bendryste.

Popiežius Pranciškus pasauliui siuntė viltį, paskelbdamas 2021-uosius – Šv. Juozapo bei Šeimos – Meilės džiaugsmo metais.Taip siunčiant žinią , jog net ir žmogiškosioms akims rodos, ties bedugnės riba esantis pasaulis, visgi yra šeimos židinio atsakomybės, besąlygiško vienas kito palaikymo vieta.Tai erdvė, kurioje vis yra vietos džiaugsmui ir niekada jokios negandos to nepakeis….