Šį sekmadienį t.y. gegužės 15 dieną, savo gimtajame krašte, Kėdainiuose, minėjome Šeimos šventę. Į šventę su džiugesiu ir nekantrumu atvyko šeimos. Jos metu, tėveliai kartu su vaikais galėjo pasivaržyti judriosiose estafetėse, dalyvauti edukacinėse veiklose, linksmintis kartu su Burbulų Dėde, paskanauti ukrainietiškų barščių ir kėdainietiškos agurkinės, paklausyti draugystės koncerto, pabendrauti su vaikų drauge Pepe Ilgakojine, o svarbiausia šventės dalis- praleisti laiką kartu, stiprinti ryšį ir vienybę.

Aplink krykštaujant vaikams, šnekučiuojantis tėvams, skambant muzikai bei padangėse skraidant spalvotiems burbulams, Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Caritas savanoriai, susivieniję, surėmę pečius su Kėdainių Samariečių savanoriais, taip pat minėjo Šeimos dieną, kviesdami vaikus ir jų tėvelius prisijungti prie „Vilties staltiesės“ kūrimo Ukrainos žmonėms. Dažais išteptos buvo net ir pačios mažiausios rankytės, kurios palikusios spaudą staltiesėje, padėjo skleisti Viltį, jog po visą pasaulį išbarstytos ukrainiečių šeimos, netrukus galės sugrįžti į gimtinę ir vaišintis prie to paties stalo. Taip pat buvo piešiami ir Vilties piešiniai, į kuriuos vaikai įdėjo begales pastangų ir meilės. Visa tai bus išsiųsta Ukrainos vaikams. Staltiesė ir piešiniai bus perduoti Ukrainos ambasadroiumi Lietuvoje, kaip Vilties ir palaikymo simbolis nuo kėdainiečių.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad patys, sudarę sąlygas kitiems, galėjome skleisti Viltį bei Vienybę. Kartu mes galime viską !!!