Kėdainių jaunimo centro „Laiptai į viltį” nuotraukos

2019-05-23 Všį „Laiptai į viltį“ dienos centre buvo suorganizuota šeimos sporto šventė. Labai džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu su jaunimo ir šeimos centrais bei sporto trenere- Monika, kurie taip pat prisidėjo ir dalyvavo renginyje. Tokioje šaunioje komandoje net ir lietus nebaisus. Su jaunimo centro savanoriais visas sporto rungtis perkėlėme į mūsų centro patalpas ir šventė prasidėjo!

Šventės dalyviai turėjo išmėginti savo taiklumą, greitį, protą, o svarbiausia- dirbti komandoje. Greičiausios ir daugiausiai taškų pelniusios komandos, buvo apdovanotos medaliais, o draugiškiausia ir linksmiausia komandos gavo padėkos raštus.

Šventėje netrūko geros nuotaikos ir linksmų žaidimų.

 

KVIEČIAME PARAPIJOS JAUNIMĄ BURTIS AKTYVIAI KRIKŠČIONIŠKAI VEIKLAI!

Jei nori nepaprastų nuotykių, kelionių, kvapą gniaužančių išbandymų…ATEIK!

Jei nori geriau pažinti save,  susirasti bendraminčių…ATEIK!

Jei nori šlovinti Viešpatį giesme….ATEIK!

Jei nori pažinti JĖZŲ …ATEIK!

Jei nori mylėt ir būti mylimu…. ATEIK!

Visi, norintys prisijungti ir augti tikėjimo bendrystėje, yra laukiami!

Renkamės sekmadieniais 10.00 val. Šv. Mišiose.

Po Šv. Mišių pokalbiai, arbata, šlovinimas.

Daugiau informacijos telefonu 868693543 Zita, e-paštas zitaka2000@yahoo.com