Parapijos teritorija

Pagal Kauno arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus 2003 m. balandžio 1 d. dekretą Nr. 176.

Gatvės Kėdainių mieste: Akacijų, Alyvų, Alksnių, Ateities, Aušros, Aušros skrg., Ąžuolų skrg., Babėnų, J.Basanavičiaus (visi lyginiai nr. ir nelyginiai nr. nuo 47 didyn), Birutės, Budrio, Chemikų, Dariaus ir Girėno, Daukšos, Daumantų, Didžioji, Didžioji Rinka, Dotnuvos, Draugystės, Dvaro, Eglių, Elevatoriaus, Gedimino, Gegučių, Gluosnių, Ievų skrg., S.Jaugelio Telegos, J.Janonio, Jazminų, Jonušavos, Jonušavos Rinka, Josvainių, Jubiliejaus, Kadagių, A.Kanapinsko, Karklų, Kaštonų skrg., Klevų, Knypavos, Knypavos Rinka, Kranto I, Kranto II, Kosmonautų, V Kudirkos, Laisvės, Lakštingalų, Lauko, Liaudies, Liepų al., Liepų t., Lygioji, A.Mickevičiaus, Mindaugo, Miškininkų, Paeismilgio, Palangos, Paparčių, Parko skrg., Pavasario, Pergalės, Pievų, Pušynėlio, Pušyno, Putinų, Radvilų, Ramybės skv., Rasos, Respublikos, Saulėlydžio, Saulės skrg., Senoji, Senoji Rinka, Skongalio, Skroblų, Smilgos, Sodininkų, Sodų, Sporto t., Šilo, Šviesos, Tilto (pietinė pusė), Topolių, Uosių, Vasaros skrg., Vienybės, Vilties, Vydūno, Vyšnių skrg., Vytauto, Vyturių, Vokiečių, Žalgirio, Žibuoklių, Žydų, Žilvičių.

Gyvenvietės ir kaimai: Barsukynė, Bartkūniškiai, Bogušiškiai, Čireliai, Daukšiai, Daškoniai, Janušava, Keleriškiai, Kėboniai, Klamputė, Kropilai, Kutiškiai, Lipliūnai, Mantviloniai, Novočėbė, Pasmilgys, Ruminiai, Sirutiškis, Stasiūnai, Šiukštuliškiai, Šventoniškis, Tubiai, Varėnai.

Kėdainių Šv. Juozapo parapija ribojasi su Kėdainių Šv. Jurgio, Apytalaukio, Josvainių, Krakių, Dotnuvos ir Surviliškio parapijomis.