„Visa , ko norite, kad Jums darytų žmonės ir jūs patys jiems darykite“ Mt7,12

Atrodo dar visiškai neseniai pasitikome vasarą, o dabar jau  į duris beldžiasi ruduo . Laikas bėga negailestingai greitai, tad reikėtų džiaugtis kiekviena valanda, kiekviena minute. Imti Dievo dovanas ne rieškučiomis , o saujomis.

Džiugu, kad jau daugiau, kaip metai guvūs vaikučiai ir jų tėveliai suranda laiko bendrystei. Dabar atostogų metas ir daugelis šeimų dar pavasarį susidėliojo ką veiks vasarą, kur vyks , ką aplankys, gal draugus, gal tėvelius, gal šiaip važiuos kažkur poilsiauti. Kuomet su Kėdainių Kolpingo šeimos vadove Nijole sugalvojome aplankyti Biržus, nesitikėjome sulaukti bendraminčių, tačiau  greitai atsirado grupelė , kuri susidomėjo mūsų pasiūlymu.

Penktadienio diena buvo apniukusi ir šalta, tačiau šeštadienį  saulės spinduliukų  Dievulis nepagailėjo .

Graži gamta ,geras oras atgaiva ir kūnui ir sielai. „Šiaurinė Ranča“, Biržų pilis, šviečiantys fontanai, Šv.Jono Krikštitojo Bažnyčia, Kirkilų karstiniai ežerėliai, įvairūs gamtos paminklai, Karvės ola. Tai tik dalis objektų , kuriuos spėjome aplankyti. Džiaugiamės , kad į šiaurę nutolęs Lietuvos  miestas daugeliui paliko įspūdį. Kaip mažasis Mažvydukas sakė: “Buvo nereali kelionė“.

Ačiū, Kėdainių Šv.Juozapo parapijos klebonui kun. Žydrūnui ir šeimoms , kurios palaiko bendrystę. Kantriam ir rūpestingam R.Skorupsko įmonės vairuotojui. Kartu su Nijole dėkojame Dievui už gražų orą, žmones su kuriais praleidome šiltą ir  saulėtą rugpjūčio mėnesio šeštadienį.

Šeimos centro vadovė Jūratė