Kėdainių dekanato 4 klasių mokinių viktorinos „Irkis į gilumą“ (Lk5, 4a) III etapas

Kovo 6 d. LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijoje vyko Kėdainių dekanato 4 klasių mokinių viktorinos „Irkis į gilumą“ (Lk5, 4a) III etapas. Viktorinoje dalyvavo: Kėdainių Juozo Paukštelio ir LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijų, Josvainių ir Šėtos gimnazijų, Dotnuvos pagrindinės mokyklos komandos.

Renginį pradėjo Kėdainių dekanas, kunigas Norbertas Martinkus malda ir sveikinimo žodžiu. Dekanas kvietė visus mokinius būti drąsiais ir nebijoti, susikaupimo ir gražių akimirkų linkėjo progimnazijos l. e. direktoriaus pareigas Daiva Plungienė.

Atlikus užduotis ir suskaičiavus visus balus paaiškėjo, kad kitame etape, Kaune Kėdainių dekanatą atstovaus Šėtos gimnazijos ketvirtokų komanda, antrąją vietą laimėjo – mūsų progimnazijos komanda, trečiąją – Josvainių gimnazijos ketvirtokai. Kiekvienas mokinys buvo apdovanotas dekano padėkos raštu ir katekizmu YOUCAT.

Parapijos informacija