Adventas yra pats gražiausias laikotarpis metuose. Juk taip norisi metus pabaigti be pykčių, padaryti gerą ne tik artimiesiems, bet ir kitiems žmonėms. Būtent taip metus nori užbaigti ir Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Carito savanoriai.

Š.m. gruodžio 11d. Carito savanoriai kartu su dekanu N. Martinkum vežiojo lauknešėlius į Kėdainių r. bendruomenes ir dalino juos nepasiturintiems žmonėms. Lauknešėlių turinys buvo surinktas „Maisto banko” akcijoje, kurioje geri žmonės aukojo ilgai negendančius maisto produktus. Labai džiaugiamės, jog yra žmonių, kurie nenusisuka ir padeda nepasiturintiems ir vienišiems žmonėms sukurti dosnų Šv. Kūčių stalą ir jaukią atmosferą. Šv. Kūčios Lietuvoje yra šeimos šventė, kurios metu dėkojama Dievui ir gamtai už metų malones ir dosnumą, o artimiesiems – už paramą ir meilę. Nenusisukime nuo aplink esančių žmonių, kuriems reikia paramos, kurie neturi artimųjų ir kurie negali pajusti artimojo šilumos, padėkime jiems, nes pagalbos vaisiai galiausiai pasiekia ir mūsų gyvenimus.

Pagarbiai,

Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Caritas savanorių vardu Eglė