Lapkričio 18 d., Popiežiaus Pranciškaus yra paskelbta Vargstančiųjų diena.  Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Caritas organizacijos moterys ir jaunimo savanoriai paminėjo šią dieną. Rytas prasidėjo Šv. Mišiomis už vargstančius, stokojančius ir nepritekliuje gyvenančius. Šv. Mišiose buvo kalbama speciali tam skirta malda. Po Šv. Mišių visi buvo kviečiami agapei į parapijos didžiąją salę. Apie popiežiaus Pranciškaus idėją pasakojo parapijos klebonas, kun. Norbertas Martinkus. Mintimis dalinosi parapijos savanoriai. Prieš palaiminant stalą, vaikai ir visi susirinkusieji perskaitė padėkos maldą ir visi buvo paraginti vaišintis. Skaniu troškiniu sutiko pasidalinti „Smilgos” restorano šeimininkai. Pyragais ir kitais skanėstais dalinosi Caritiečiai, Samariečiai ir visi geros valios žmonės.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie panoro praleisti prasmingą savaitgalį kartu.