Š.m. birželio 24-28 dienomis Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Caritas įvykdė projektą ir surengė nepasiturintiems vaikams stovyklą „Keliaujam su vasara”. Stovykla vyko Šventojoje – nameliuose prie jūros . Stovyklą atidarė Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Caritas direktorius, kun. N. Martinkus.  Jis linkėjo visiems smagiai praleisti laiką. Carito savanoriai visas dienas organizavo vaikams veiklas bei noriai jas įgyvendino. Vaikučiai aktyviai leido laiką, tobulino savo bendravimo įgūdžius bei stiprino savo tikėjimą, lankydamiesi šv. Mišiose. Stovyklą uždarėme apsilankymu Klaipėdos zoologijos sode. Visi stovyklos dalyviai turėjo galimybę pamatyti daugybę gražių gyvūnėlių. Iš stovyklos visi dalyviai ir savanoriai, išvyko su naujomis žiniomis bei potyriais.
Štai taip apie stovyklą „Keliaujam su vasara” kalba stovyklos dalyvė Žydrūnė : „Ši stovykla buvo labai šauni. Buvo daug žaidimų ir kitų užsiėmimų , vienas iš užsiėmimų buvo miltelių karas, jis buvo labai smagus.  Tai šauniausias dalykas kuris man nutiko per birželio mėnesį..” Kita dalyvė Gerda priduria: „Man patiko eiti prie jūros, susipažinti su kitais vaikais, taip pat buvo smagu žaisti visus žaidimus.

Nuoširdžiai dėkojame  Kėdainių kredito unijai, „Linėjai”, parapijos klebonui, verslininkui Ridui Ramanauskui, Caritas savanoriams ir visiems geros valios žmonėms už pagalbą ir paramą.

Stovyklautojai