Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2024 08 01 – 2024 12 20

Projekto tikslas – stiprinti Kėdainių Carito institucinį veikimą ir bendruomeninę socialinę veiklą.

Numatytos projekto veiklos:

1. Savanorių  kompetencijų kėlimas;

Siekiant suteikti papildomų žinių, atnaujinant turimas, numatoma organizuoti seminarus Kėdainių regioninių miestelių Carituose savanoriaujantiems asmenims.

2. Socialinės veiklos strategija vietos Carito bendruomenėse;

Kėdainių regione esančiose vietos Carito bendruomenėse (Labūnavos, Krakių, Šventybrasčio, Kėdainių Šv. Jurgio parapijose) numatyta sukurti veikimo strategijas atsižvelgiant į konkrečios teritorijos unikalumą, savitumą ir konkretų veikimo planą ateinantiems metams.

3. Savanorių paieška ir palaikymas;

– Numatomas naujų savanorių pritraukimas Kėdainių regione esančiose vietos Carito bendruomenėse (Labūnavos, Krakių, Šventybrasčio, Kėdainių Šv. Jurgio parapijose).

4.  Socialinių tinklų atnaujinimas;

– Veikloje numatomi viešinimo straipsniai, žinutės apie Kėdainių regione esančių vietos Caritų veiklos kryptis. Siekiant aiškiau sudėlioti informaciją pagal teikiamas paslaugas bei ją aktualizuoti  numatomos komunikacijos konsultacijos savanoriams.

5. Naujienlaiškiai;

– Bus išleisti naujienlaiškiai apie organizaciją ir Kėdainių Carito bei kaimiškose vietovėse esančių Carito grupių veiklas. Bus pateikiama informacija apie galimybę gauti pagalbą ir įsitraukti į savanorišką veiklą.

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, logotipas, emblema, simbolis

Automatiškai sugeneruotas aprašymasProjektas finansuojamas Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.