Spalio 21 d. vaikų Dienos centro  lankytojai, lydimi savanorių,  vyko į Anykščius. Aplankėme Lajų taką, lipome į Apžvalgos bokštą, apėjome Puntuko akmenį. Vėliau vykome į miestą. Pasimeldėme nuostabioje Anykščių bažnyčioje, pasikėlėm į bažnyčios apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivėrė visomis rudens spalvomis nutapyta miesto panorama. Ne mažiau spalvų mus lydėjo Anykščių šilelyje einant ir kopiant į Jono Biliūno Laimės žiburį. Bet tuo mūsų ekskursija neapsiribojo. Vykome į Niūronis, kur lankėme Arklių muziejų, tautodailininkų ekspozicijas, sukomės karuselėse. O svarbiausia kepėme duonelę, vaišinomės ir žaidėme kaimiškoje sodyboje. Kas norėjo,  gavo ir pajodinėt. Ir tai dar buvo ne viskas. Aplankėme Anykščių siauruko geležinkelio stotį, surengėme žinių viktoriną.  Pilni įspūdžių, laimingi grįžome namo.