Nuo 1997 metų kasmet Lietuvos „Caritas“ ir vyskupijų „Caritas“ centrų savanoriai, organizuoja vargstančiųjų paramos akciją „Gerumas mus vienija“.

Kiekvienas gali prisidėti prie akcijos, įsigijęs specialią „Caritas“ žvakutę bažnyčiose. Šios žvakelės yra rankų darbo, gamintos Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ žvakelių fabrikėlyje dirbančių nakvynės namų gyventojų ir priklausomybių kamuojamų žmonių, kuriems toks darbas yra galimybė atsikratyti žalingų polinkių, sugrįžti į normalų gyvenimą bei įgyti darbinės patirties.

Š.m. gruodžio 15-16 d. Kėdainių Šv. Juozapo parapijos „Caritas“ šią akciją organizavo  ne tik bažnyčiose, bet ir Kėdainių parduotuvėse „Maxima“. Akcijos metu buvo galima įsigyti „Caritas“ žvakelę už auką. Savanorių surinkti pinigėliai bus skirti daugiavaikėms šeimoms, vienišiems bei vargstantiems žmonės. Džiaugiamės, jog yra neabejingų žmonių, kurie gali ir nori ištiesti pagalbos ranką visiškai nepažįstamam žmogui. Linkime, kad kiekvienas uždegdamas „Caritas“ žvakelę ant Kūčių stalo, prisimintų ne tik savo artimuosius,  draugus ir kaimynus, bet ir nepasiturinčius žmones.

Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Caritas jaunimas visus geros valios žmones sveikina su Naujais metais, dėkodami, kad su Jų pagalba galėjo pradžiuginti ne vieną liūdintį švenčių metu, pasidalinti ne tik šypsniu, gera nuotaika, bet ir kad  nedidele ,bet miela dovanėle. Ačiū už Jūsų aukas ir gerumą.

Parapijos informacija

cof
cof
cof