„Perkeičia vandenį“

Parapijos jaunimas, Šėtos ir Akademijos gimnazistai lapkričio 30 dieną, kartu su bendraamžiais  dalyvavo Jaunimo susitikimų dienoje „Perkeičia vandenį“ ir  šventė Kauno arkivyskupijos jaunimo centro 25- ąjį gimtadienį.

Nuoširdžiai sveikiname KAJC su „pirmu rimtu“ jubiliejumi. Dėkodami  Dievui už visus besirūpinančius jaunimo sielovada, prašome Aukščiausiojo palaimos geriems darbams,  išminties ir kantrybės kasdienybėje, tikėjimo ir vilties sunkiose situacijose, meilės kiekvienam sutiktam jaunuoliui.

Kaip dovaną siunčiame jaunuolių įspūdžius.

„ Renginyje girdėjome liudijimą, kurio dalinosi Karolis Lasys.  Gian Luca Demarco skaitė paskaitą „Perkeičia vandenį“. Vėliau kiekvienas galėjome pasirinkti teminius susitikimus pagal savo poreikius. Turėjome galimybę susipažinti su katalikiškomis organizacijomis. Svarbiausia renginio dalis buvo susitaikymas, malda, šlovinimas ir Šv. Mišios. Po rimtos dalies prasidėjo linksmybės. Valgėme gimtadienio tortą, vaišinomės gėrimais ir bandelėmis. Džiaugėmės galėję sudalyvauti puikiame renginyje.“ Mokytoja Lina

„Didžiausią įspūdį paliko Martyno liudijimas, paskatino savanoriauti, įsitraukti į įvairias veiklas. Svarbiausia pakeitė supratimą apie Dievo reikšmę žmogaus gyvenime. Taip pat labai patiko paskaita merginoms. Pasakojimai iš patirties privertė pamąstyti apie ateities pasirinkimus. Aišku viskas buvo be galo skanu.“ Liepa.

„Ši išvyka buvo „žiauriai“ gera. Ypač orientacinis žaidimas su garso bangų detektoriais ir Gian Luca Demarco paskaita.“ Jonas.

„Labiausiai nustebino, kad Bažnyčia nėra tik močiutės ir nuobodybė. Tai ir bendravimas ir nauji potyriai. Didelį įspūdį paliko, kad tikintys žmonės, taip pat gali linksmai praleisti laiką su draugais.“ Ugnė.

„Nuostabus renginys. Supratau, kad maldą, rimtį galima derinti su linksmybėmis. Buvo smagu dalyvauti būreliuose, kuriuose kilo daug apmąstymų ir noras keistis. Viena geriausių mano patirčių.“ Akvilė.

„Didžiausią įspūdį paliko paskaitos, labai įdomiai viskas buvo papasakota. Tikrai nenusivyliau.“ Beata.

„Man įspūdį paliko paskaitos, šaltasis gėrimas, o labiausiai diskoteka“ Miglė R.

„Man patiko paskaitos, malda, ir giesmės. Džiaugiuosi, kad važiavau.“ Kamilė.

„Man labai patiko paskaitos, tikėjimo  liudijimai, dalijimasis patirtimi, „dūminantys“ kokteiliai. Emocijos pačios pozityviausios.“ Agnė.

„Viskas buvo „super“, sustiprėjo motyvacija klausantis paskaitų, , išgirdau pamokymų ir patarimų ateičiai.“ Vitalijus.

Dėkojame organizatoriams už puikų renginį, dekanui už nuolatinę paramą.

Kėdainių dekanato jaunimo vadovė Zita