NEMOKAMA TEISINĖ PAGALBA

2019 m. gruodžio 2 – 13 dienomis

Kviečiame pasinaudoti nemokama teisine pagalba, kuri bus teikiama įgyvendinant Lietuvos advokatūros ir Lietuvos Caritas bendradarbiavimo iniciatyvą. Tai jau ketvirtus metus organizuojama akcija, skirta padėti nepasiturintiems žmonėms bei artėjančių švenčių proga padovanoti jiems nemokamą teisinę pagalbą.

Tai puiki galimybė gauti konsultacijas įvairiais teisiniais klausimais. Šiomis konsultacijomis kviečiame pasinaudoti tiek Caritas, tiek ir kitų įstaigų, bendruomenių globojamus žmones.

Nemokamos konsultacijos bus teikiamos Advokatūros savaitės metu – 2019 m. gruodžio 2 – 13 dienomis Caritas patalpose arba advokatų kontorose.

Jeigu jums reikalinga nemokama advokato konsultacija, prašome kreiptis iki gruodžio 2 d. registruojantis telefonu 8 612 60595 (Lina Zakaravičienė – Caritas koordinatorė).

 

Miestas Advokatas Teisinė sritis Advokato siūloma data Vieta Kontaktai
Kėdainiai Advokatė Ramunė Jatautienė (Kauno arkivyskupijos Caritas/Maltiečiai) Administracinė, civilinė, šeimos ir mokestinė teisė, paveldėjimo, šeimos, sutarčių, ūkio valdymo, aplinkos, mokesčių, statybos teisė Gruodžio 4 d. nuo 9val. iki 13val. Kontoroje adresu Sodų g.20-106, Kėdainiai +370 69918831

ramune@jatautiene.lt

Kėdainiai Advokato padėjėja Donata Slavinskaitė(Kauno arkivyskupijos Caritas/Maltiečiai)

 

Civilinė, šeimos, paveldėjimo, sutarčių teisė Galima suderinti +370 672 26990
donata.slavinskaite@gmail.com