Liepos 23 – 27 dienomis vyko Kėdainių Šv. Juozapo parapijos „Carito” vaikų ir jaunimo savanoriška stovykla „Vasarėlė“. Stovykloje dalyvavo Gudžiūnų, Surviliškio seniūnijų ir Kėdainių miesto vaikai. Užsiėmimai vyko su Kėdainių 207-taja jaunųjų pėstininkų kuopos savanoriais, Kėdainių priešgaisrine tarnybos ugniagesiais. Vaikus linksmino ir įvairių šokių žingsnelių mokė profesionalus šokių mokytojas.  „Carito” savanoriai vaikus užėmė įvairia kūrybine veikla, žaidė judrius žaidimus. Paskutinę stovyklos dieną vyko stovyklos uždarymo šventė, vaikai piešė ant šilko, dažė akmenėlius, pūtė muilo burbulus. Dėkojame Kėdainių Samariečių bendrijai, kuri nemokamai maitino vaikus visos stovyklos metu, taip pat dėkojame Gudžiūnų seniūnijos seniūnui Regimantui Valiauskui, kuris savanoriškai vežiojo vaikus visą savaitę stovyklauti į Kėdainius.  Už ledus, geranorišką pagalbą ir kantrybę visos stovyklos metu dėkojame Šv. Juozapo parapijos klebonui dekanui Norbertui Martinkui.