Rugsėjo 23 d. VDU Katalikų teologijos fakultete vyko mokymai komandoms, pradedančioms ALFA kursus bendruomenėse. Mokymus vedė ses. Celina Galinytė OSB ir ALFA centro komanda. Renginio dalyvius sveikino Kauno arkivyskupas ordinaras Kęstutis Kėvalas, kuris sakė, kad tai yra Sėkmės projektas, Dievo pateptas, vykstantis įvairiose bendruomenėse ir duodantis gerų vaisių. Jo metu keičiasi dalyvių širdys ir gyvenimai. Organizacijos puslapyje rašoma: „Alfa kursas suaugusiems yra galimybė kiekvienam bet kurioje vietoje laisvai nagrinėti unikalius klausimus apie gyvenimą, tikėjimą ir Dievą. Praėjusiais metais apie 30 000 bažnyčių bei organizacijų visame pasaulyje rengė Alfa kursus, kuriuose dalyvavo virš 1,3 milijono žmonių.“ ( pgl. https://alfakursai.lt/alfa-kursas/).

 Renginyje dalyvavo komandų atstovai iš Vilniaus ir Kauno arkivyskupijų ir Šiaulių vyskupijos. Patirtimi dalijosi Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos, Vilniaus arkikatedros, Kauno Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo), Jonavos Šv. Jokūbo apaštalo bažnyčių komandos. Išgirdome daug naudingų praktinių patarimų, kaip organizuoti veiklą, vesti diskusijas, sulaukėme atsakymų į mums rūpimus klausimus, dalijomės asmeninėmis patirtimis ir įžvalgomis su kolegomis. Šlovinome Viešpatį su Garliavos Švč. Trejybės parapijos jaunimo grupe.

 Renginio pabaigoje visos komandos buvo palaimintos Evangelizacijos misijai savo parapijose.

Parapijos katchetė Zita Kairaitytė