Kėdainių dekanato 4 klasių mokinių viktorina „Irkis į gilumą“ (Lk5,4a) III etapas

 

2018m. kovo 23 d. vyko Kėdainių dekanato 4 klasių mokinių viktorina „Irkis į gilumą‘ (Lk5, 4a) III etapas. Šiame etape dalyvavo mokiniai iš 4 mokyklų: LSU „Aušros“ progimnazijos, Akademijos gimnazijos, Dotnuvos pagrindinės mokyklos ir Šėtos gimnazijos.

Renginį pradėjo Kėdainių dekanas Norbertas Martinkus malda ir sveikinimo žodžiu. Kvietė visus mokinius būti drąsiais ir  nebijoti.

Mokiniams buvo pristatyta komisija, kurią sudarė Kėdainių dekanas N.Martinkus ir LSU „Aušros“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Rita Lukoševičienė.

Atlikus užduotis ir suskaičiavus visus balus paaiškėjo, kad kitame etape, Kaune Kėdainių dekanatą atstovaus Šėtos gimnazijos ketvirtokų komanda. Kiekvienas mokinys buvo apdovanotas dekano padėkos raštu ir dovanėlėmis.

Viktoriną pabaigėme gerdami arbatą ir dalindamiesi įspūdžiais.

Mokytoja Lina Vaicekauskaitė