Daug dirbome visus metus. Daug patyrimų išgyvenome, daug naujų žmonių sutikome, išlydėjome į naują gyvenimo kelionę keturis savo bendražygius. Gaila. Reikėjo kažkaip visa tai įprasminti. Todėl paskutinę vasaros savaitę, visi Kėdainių Šv. Juozapo Caritas savanoriai išvyko į stovyklą prie jūros. Laaaabai daug smagių akimirkų išgyvenome visi kartu. Maudėmės, lepinomės saulėje, išdykavome smėlyje, turistavome dviračiais, tobulinome kulinarinius įgūdžius ir dar daug daug gražių dalykų veikėme kartu. Nepamiršome ir maldos. Vakarais lankėme Šv. Mišias. Susipažinome su Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonu, nusifotografavome. Turėjome labai šiltą ir malonų pokalbį. Sutapo, kad penktadienį Palangos bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už Telšių vyskupijos Caritas savanorius, bendražygius ir visus geros valios žmones. Klebonas pakvietė ir mus. Šv. Mišias aukojo J.E. Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius. Viešpaties keliai nežinomi, susitikome ir Kauno arkivyskupijos Caritas bendradarbius. Buvo labai prasminga ir malonu. Pasijutome tokie vieningi ir Dideli, nes mūsų daug visoje Lietuvoje. O susitikome kur?…. pajūryje :).

Bet viskam yra pradžia, yra ir pabaiga. Pasibaigė ir caritiečių stovykla. Labai norime padėkoti klebonui Žydrūnui, Kauno arkivyskupijos Caritui, tėveliams bei visas septynias dienas mus globojusiai namelių šeimininkei močiutei Gailutei.

Greitai ir vėl susitiksime. Pailsėję, pilni naujų idėjų ir jėgų kibsime į naujus darbus.

Visiems didelis AČIŪ!

Akimirkos iš nenuobodžios stovyklos:)