Rugpjūčio 18 dieną Kėdainių Šv. Juozapo parapijos caritas savanoriai ir Kėdainiuose gyvenančios jaunos ukrainietės mamytės su vaikučiais, sukūrė Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Carito ir Ukrainiečių savitarpio pagalbos ir bendrystės grupę. Iniciatyvos ėmėsi, būtent jaunosios ukrainietės. Svetimame krašte joms labai trūksta bendravimo su tautiečiais, vaikai nori mokytis lietuvių kalbos, mamos – susirasti lietuvių draugių….O kur susiburti, jei ne toje vietoje, kur jos jau kuris laikas lankosi ir randa užuojautą, supratimą ir pagalbą. Caritas vadovė Lina, mielai sutiko rugpjūčio 18 dieną paskelbti jų gražios draugystės diena. 20 dieną – sekmadienį, už šią naują grupę, jos narius, jų artimuosius Lietuvoje ir Ukrainoje, buvo aukojamos Šv. Mišios, prašant taikos Ukrainos žemėje, stiprybės kariaujantiems šeimų vyrams, ramybės jų šeimoms Lietuvoje, sveikatos, Dievo gailestingumo bei Švč. Mergelės Marijos globos ir užtarimo.

Kiekvieną mėnesio paskutinį sekmadienį 12. 00 val. už šią grupę ir jos geradarius bus aukojamos Šv. Mišios. Po kurių, visi draugiškai vaišinsis agapėje. Jei turite gerų norų, neišsakytų idėjų ir MEILĖS artimam, mielai kviečiame prisijungti:).

😊

https://m.facebook.com/groups/1404966583684830/?ref=share

Caritas savanoriai

Akimirkos iš pirmojo susitikimo: