Piešinių konkursas „Kėdainių miesto bažnyčios“.

Dar prieš Kalėdas Šv.Juozapo parapijos Šeimos centro ir Vaikų dienos centro iniciatyva, buvo organizuojamas piešinių „Kėdainių miesto bažnyčios“ konkursas. Esamos pandemijos akivaizdoje nesitikėjome , jog sulauksime susidomėjimo šiuo konkursu, tačiau darbų skaičius pranoko mūsų lūkesčius. Sulaukėme net 50 piešinių. Šią savaitę buvo atrinkti 12 geriausiųjų darbų, dar 5-iems darbams skirtos atskiros nominacijos. Esame dėkingi visiems vaikams ir jų mokytojams. Kiekvienas darbas yra labai gražus ir vertingas. Linkime sėkmės ir būkite sveiki,  kad susitiktume ir per kitas Kalėdas.

Skelbiamos laimėtojų pavardės: 1- 4 amžiaus grupė: I vieta – Smiltė Rašinskaitė ir Kostas Kvedaras mokytoja Eligija Venclovienė II vieta – Juta Dirsytė, mokytoja Inga Čičinskė ir Jūra Leikutė mokytoja Eligija Venclovienė, III vieta – Elija Teresevičiūtė ir Luka Čerenkovaitė, mokytoja Aistė Kanapeckaitė- Čerenkovienė. 5-8 amžiaus grupė: I vieta – Mėta Šiukštaitė ir Augustė Pranauskaitė, mokytoja Aistė Kanapeckaitė- Čerenkovienė, II vieta –  Neila Kišonaitė, mokytoja Žaneta Vasilė, III vieta – Ūla Nevieraitė, mokytoja Irina Dima, 9-12 amžiaus grupė: I vieta:  Aistė Marcinkevičiūtė, mokytoja Irina Dima,  II vieta – Raminta Balčiuliūnaitė, mokytoja Žaneta Vasilė, III vieta – Aistė Kaštaunaitė, mokytoja Evelina Knezevičienė

5 nominacijos: Metų drąsa – Austėja Glinskaitė , Metų jauniausia  -Ūla Aleksandra Bukauskaitė, Metų portretas – Amanda Klimaitė mokytoja Daiva Galvanauskienė, Metų blyksnis – Matas Jurgelionis ir Domas Pilinkus, mokytoja Aistė Kanapeckaitė- Čerenkovienė, Aleksas Pocius mokytoja Irina Dima.