Kovo 16 dieną Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčioje vyko Gavėnios rekolekcijos – Atsinaujinimo diena, kurias vedė diakonas Audrius Jasinskas (Kariuomenės Ordinariatas).

Galėjome apmąstyti Dievo meilės svarbą mūsų gyvenime, apie jos įrodymą mūsų kasdienybėje, pajautimą ir išgyvenimus. Diakonas Audrius pasidalino savo įžvalgomis, išgyvenimais, savo atsivertimo džiaugsmu ir nelengva diakono tarnyste kariuomenėje. Po atgailos pamaldų buvo aukojamos Šv. Mišios. Po Šv. Mišių, visų laukė šilta bendrystė prie arbatos puodelio.

Kovo 17 dieną šventėme titulinius Šv. Juozapo atlaidus. Tikinčiuosius savo buvimu pagerbė Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas. Jis aukojo Sumos Šv. Mišias. Arkivyskupas priminė, kad Šv. Juozapui buvo patikėta Šv. Šeimos ir mūsų šeimų globa. Bažnyčia vadina Šv. Juozapą tėviškuoju Dievo Sūnaus globėju. Juozapo šventumas bei paklusnumas gali atrodyti didvyriškas, netgi neįmanomas mūsų kasdieniame gyvenime. Tačiau Juozapas buvo labai klusnus ir paprastas žmogus. Jis, kaip ir mes, turėjo išmokti klausytis Dievo balso ir atskirti jo valią. Nors apie Šv. Juozapą Šventame rašte parašyta labai nedaug, jis yra tarp didžiausių klusnumo, ištikimybės bei pasitikėjimo Dievo planu pavyzdžiu. Arkivyskupas linkėjo visiems būti kaip Jis, mokytis pasitikėti Viešpačiu ir pasikliauti Juo, o ne savo sumanymais.

Keletas akimirkų iš šventinio savaitgalio