Daugybei pasaulio tautų spalio mėnuo yra tapęs Misijų mėnesiu. Pastarojo užduotis – imantis įvairių iniciatyvų priminti kiekvieno pakrikštytojo pareigą dalyvauti visuotinėje bažnyčios misijoje. Kiekvienas tikintysis ir kiekviena bendruomenė turi misionierišką pašaukimą. Todėl kiekvienas asmuo, tikintysis ar bendruomenė turi priimti savo misiją ir atlikti ją broliškai vienydamasi su visais tikinčiaisiais.

Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Caritas jaunimo savanoriai vieną iš savaitgalių skyrė neprižiūrimų kapų lankymui ir sutvarkymui.. Jaunimas ieškojo šioje parapijoje dirbusių kunigų kapų, kurie jau seniai nėra lankomo artimųjų  ir yra neprižiūrimi. Su dideliu užsidegimu ir nuoširdžiu darbu vaikai tvarkė labai apleistus kapus. Jie šią darbo dieną  skyrė artėjančių Vėlinių proga ir Misijų dieną paminėti.