Labai džiaugiamės, galėdami artėjančios savanorių dienos proga aplankyti Suvalkiją. Rytą pradėjome smagia kelione į Lukšius, kur dalyvavome vietinio klebono aukojamose Šv. Mišiose. Po jų, vykome į Gelgaudiškio dvarą.   Buvome sužavėti puikia vietinio seniūno dailės paroda. Grožėjomės senosios suvalkiečių sodybos autentika,bendravome su aktyviu, dvare besiilsinčiu jaunimu. Toliau kelionė vedė į Suvalkiečio sodybą, kur mus pasitiko nenuilstanti pasakorė, vaišinomės gaspadinių paruoštu kugeliu, arbatžolių arbata ir skanavome rudeninių obuolių pyrago. Kartu su darganotu oru pasiekėme Zyplių dvarą. Ten kiekvienas radome sau mielų niekučių parodą: ir margučių, ir senųjų rakandų, ir porceliano dirbinių… Pavaikščiojome po įspūdingą parką. Po visų pramogų, sulipę į autobusą, nuoširdžiai dalinomės kelionės įspūdžiais ir dėkojome kelionės sumanytojai – dekanato Caritas reikalų vedėjai Linai, kelionės finansuotojui – Kėdainių dekanui, kun. Norbertui Martinkui, kelionės organizatoriams AB „Dillbusas”.

Ačiū visiems keliavusiems ir prisidėjusiems prie šio gražaus, turiningo savaitgalio.

 

Savanoriai ir svečiai