Rugpjūčio 15 d. Žolinė –  dar vadinama Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų iškilmėmis. Ta proga jau išvakarėse pradėjome ruoštis šiai gražiai šventei. Všį „Laiptai į viltį”, Kėdainių kultūros centro, Vilainių skyriaus klubas „Rankdarbių kraitė”, Šv. Juozapo parapijos Šeimos centras ir Caritas organizacijos savanoriai, kūrė gėlių ir gamtos dovanų kilimus. Prie visos šios gražios, jau tradicija tapusios idėjos, savo dainomis prisijungė senjorų kolektyvas „Sidabrinė gija” ir  Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Pagrindinę atlaidų dieną buvo aukojamos Šv. Mišios už parapijos bendruomenę, atlaidų svečius ir dalyvius. Po Šv. Mišių, visi norintys galėjo apžiūrėti gėlių kilimus iš gamtinių medžiagų, skirtus Švč. M. Mergelės Marijos garbei.  Klebonas padėkojo kilimų kūrėjams ir įteikė atminimo dovanas bei padėkas. Atlaidų dalyvius ir svečius linksmino Kėdainių kultūros centro folkloro ansamblis „JORIJA”, vad. Regina Lukminienė. Po gražių berželių pauksme, visi norintys galėjo pasivaišinti vaistažolių arbatomis, šeimininkių keptais gardėsiais. Pasisotinus, visi buvo kviečiami smagiems šokiams ir žaidimams.