Turbūt neatsitiktinai artėjant Tėvo dienai, nusprendėme vykti į Dotnuvoje esantį prieš daugelį metų veikusį vienuolyną.

Iki 1636 m. buvo pastatyta pirmoji Dotnuvos bažnyčia. 1701 m. V. Bžostovskis ir jo žmona K. Mlečkaitė Dotnuvoje įkūrė bernardinų vienuolyną, kurio mūrinis pastatas išaugo 1768 m. Vėlyvojo baroko stiliaus Viešpaties apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia baigta statyti 1810 m. Kadangi dvarininkai Chrapovickiai iš dalies finansavo Dotnuvos bažnyčios statybą, centrinio altoriaus frizas yra papuoštas Chrapovickių giminės herbo gipsiniu medaliu. Dotnuvos vienuolynas už aktyvų dalyvavimą 1831 m. sukilime caro valdžios 1835 m. buvo uždarytas, o vienuoliai ištremti į Sibirą. 1990 m. Dotnuvoje įkurtas kapucinų vienuolynas (įkūrėjas Tėvas Stanislovas). Dotnuvos bažnyčioje gausu meno vertybių: paveikslų, altorių, skulptūrų.

                Vienuolyne yra biblioteka ir liturginių rūbų muziejus, įrengta Tėvo Stanislovo celė Daugelis  mažųjų kolpingiečių ir jų tėvelių čia apsilankė pirmą kartą. Šiuo metu šioje šventovėje darbuojasi kun. Giedrius Maskolaitis. Gražiai išpuoselėtoje pievutėje vaikai piešė savo tėvelių profesijas. Vaikams  edukaciją pravedė dailės mokytoja Aistė Kanapeckaitė- Čerenkovienė. Vieniems sekėsi geriau, kitiems sunkiau, tačiau mokytoja drąsino visus. Nupiešę vaikai skubėjo prie medinio tiltuko .Visi labai norėjo išbandyti savo jėgas, pereinant į kitą upelio pusę. Pusvalanduką padūkę, darželinukai praalko, todėl keliavome į vieną vienuolyno celę. Išgėrėme kvapnios arbatos ir pasistiprinome skaniais kibinukais.

               Nuoširdžiai dėkoju kunigui Giedriui už priėmimą. Dekanui kun. Žydrūnui už palaikymą, puoselėjant bendradarbiavimą  tarp parapijų. Nijolei ir Kolpingo šeimoms už norą turiningai praleisti laiką.

Piešinukais vaikai pradžiugino savo tėvelius, minint Tėvo dieną. Ačiū visiems už geras emocijas.

Šeimos centro vadovė Jūratė