Vasario 16-osio rytą, nuotaikinga Šv. Juozapo parapijos Caritas jaunimo savanorių grupė prie įėjimo į bažnyčią, kiekvieną pasitiko su puikia nuotaika ir lietuviška dovanėle – trispalve savo gamybos apyranke.  Jas vaikai ir jaunuoliai rišo visiems norintiems ir atėjusiems dalyvauti Šv. Mišiose už Tėvynę.. Apyranke pasipuošė LR Seimo narys Darius Kaminskas, miesto meras Valentinas Tamulis, kiti savivaldybės atstovai, kariai-savanoriai ir kiti tikintieji. Vaikai buvo nupynę 320 apyrankių ir labai džiaugėsi, kad jas visas galėjo padovanoti, taip galėdami įprasminti šventę ir prisidėti prie jos džiaugsmingo šventimo.

Po Šv. Mišių jaunimas kvietė šventoriuje pasivaišinti kava, arbata, saldumynais. Po to visi išskubėjo į Dotnuvos gatvės kapines, kur jaunieji šauliai-savanoriai davė priesaiką.

Caritas savanorių informacija

Keletas akimirkų iš šventinio sekmadienio…