Šią žiemą, pasirodžius ilgai lauktam sniegui, Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Caritas savanoriai kartu su vaikų dienos centro vaikais nutarė vykti į visų pamėgtas Paberžės apylinkes, kurios apsuptos nuoširdžiais pasakojimais ir legendomis apie jas, jų teritorijoje esančią bažnyčią, tėvelio Stanislovo kleboniją, muziejų ir kitas vietoves. Jaunimas nuoširdžiai klausėsi p. A. Galvanauskienės pasakojimų apie tėvelį, jo surinktą arnotų kolekciją, pabuvojo „Sukilimo” muziejuje ir klausėsi praeities istorijų. Niekas negalėjo nustigti vietoje, pro langą matydami baltą, purų sniegą. Tuoj pat buvo nulipintas sniego senis, papuoštas klebonijos kiemas, sužaistas, gal būt paskutinis sniego gniūžčių mūšis šiais metais.  Stovyklautojų  šeimininkės kepė šašlykus, gamino vakarienę ir džiaugsmingai laukė atvykstant klebono. Vaikai nuoširdžiai dėkingi klebonui, kun. Norbertui už paramą ir nuoširdų bendravimą savaitgalio metu. Caritas bendruomenė dėkoja vadovei Linai ir jaunimo vadovei Birutei už draugystę, pokalbius, supratimą ir gerą nuotaiką. Vakare, prie spragsinčios ugnies, visi dalinosi išgyvenimais, linksmomis istorijomis, žaidė stalo žaidimus ir ilgai nenorėjo eiti ilsėtis, nes žinojo, kad pabudus, papusryčiavus ir susitvarkius, netrukus reikės vykti namo.

Parapijos informacija