Visuomet smagu susitikti su draugais, o ypač su bendraminčiais. Mums tokie draugai yra Kauno arkivyskupijos jaunimo centro komanda ir parapijų katalikiškasis jaunimas. Dar kovo mėnesį Jaunimo centro komanda pakvietė atvykti į sezono uždarymo šventę, kurios nekantriai laukėme. Laukta dieną atėjo, tai birželio 7 d. Renginys prasidėjo malda Kauno arkikatedroje, kur arkivyskupas Kęstutis Kėvalas šventė Eucharistiją su jaunimu – arkivyskupijos Jaunimo centro komanda, savanoriais, jaunimo grupių lyderiais parapijose. Giedojo Lietuvos jaunimo dienų choras.

Po Šv. Mišių jaunimas Jono Pauliaus II Pilgrimų cente vaišinosi laužo skanėstais ir sukosi šokio ritmu grojant gyvai muzikai. O važiuodami namo kalbėjo, kad vakaras greitai baigėsi, norisi grįžti atgal.

Ačiū, nekantraudami laukiam kitų susitikimų ir centre ir parapijoje 🙂