Rugpjūčio 18 dieną susikūrusios Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Carito ir Ukrainiečių savitarpio pagalbos ir bendrystės grupė, tęsia savo gražią draugystę. Paskutinį rugpjūčio savaitgalį, Caritas savanoriai, padedami Kėdainių r. savivaldybės, parapijos klebono, kun. Žydrūno ir Kėdainių dekanato Šeimos centro, išvyko į pirmąją kelionė kartu. Visi draugiškai aplankė Kretingos žiemos sodą ir pabūvojo prie jūros Palangoje. kai kurie Palangą lankė pirmą kartą, todėl įspūdžių buvo labai daug ir įvairių. Įpatingai džiaugėsi ukrainiečių vaikai, kuriems geras oras netrukdė pabraidyti jūroje, paskanauti ledų, pasimėgauti, gal būt, paskutiniais kaitriais saulės spinduliais. Džiaugėmės, galėdami suteikti džiaugsmo, sunkų laikotarpį išgyvenančioms ukrainiečių šeimoms.

Caritas vadovė Lina