Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Caritas savanoriai talkino Šiluvos atlaiduose. Nuo ankstyvo ryto palapinėje šurmuliavo pasiruošimo darbai, kad po Šv. Mišių ir dienos bėgyje, palapinėje galėtume pavaišinti piligrimus arbata, kava, užkandžiais. Džiugu, kad kiekvienais metais, su dideliu entuziazmu, parapijos Caritas jaunimo savanoriai vyksta į Šiluvą ne tik dalyvauti Šv. Mišiose, eiti piligriminius žygius, dalyvauti katechezės užsiėmimuose, bet ir padėti gerais darbais. Džiugu, kad šiemet ir vėl mūsų darbų pradžią palaimino J.E. vyskupas Kęstutis Kėvalas. Nelikome nepastebėti ir parapijos klebono, kun. Žydrūno bei visų Kėdainių dekanato kunigų, kurie užsuko į palapinę, gera nuotaika praskaidrino darbingą dieną, kartu pasivaišino arbata, sutiko nusifotografuoti. Ačiū visiems palaikiusiems:)

Linkime gausių Švč. Mergelės Marijos malonių.

Caritas savanoriai

Keletas akimirkų nuotraukose