Mielieji,

… artėja rugsėjo pirmoji diena, kuomet daugelis vaikų pradės lankyti mokyklas. Liūdna, bet ne visi šią šventę gali pasitikti pakilėta nuotaika, turėdami viską, ko reikia šiems mokslo metams.

Kėdainių dekanato Vaikų dienos centro, Carito, Šeimos centro ( organizacijos, esančios prie Šv. Juozapo bažnyčios) iniciatyva, organizuojama akcija

“Sveikas, Rugsėji !“

Visus geros valios žmones kviečiame prisijungti prie šios akcijos. Paaukotos priemonės ir kiti daiktai, bus išdalinti šeimoms ir  vaikams, kuriems reikalinga ši parama. Paaukoti galite kanceliarinių priemonių, mokyklinių rūbų ir kt.

Visų, norinčių paaukoti ar pasidalinti savo pertekliniu gerbuviu, laukiame Kėdainių Šv. Juozapo parapijos  raštinėje, Radvilų g. 10, Kėdainiai, kiekvieną darbo dieną nuo 8.00- 17.00 val.

Iš anksto nuoširdžiai dėkojame