VASARIO 16 – oji – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA.  „Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“. Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Ir 1918 metų, ir 1949 metų vasario 16-oji buvo lemtingos mūsų dabarčiai ir ateičiai. Vasario 16-oji (Valstybės atkūrimo diena) – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti.

Kiekvienas nuo mažiausio iki didžiausio žmogaus džiaugiasi turėdamas  galimybę švęsti Vasario 16 -tąją laisvoje Lietuvoje. Visą vasario  mėnesį parapijoje virė darbas. Jaunieji Carito savanoriai pynė apyrankes. Į jas vaikai sudėjo dalį savo meilės mūsų krašto istorijai, žemei ir žmogui.

Ankstyvą vasario 14- tosios rytą vyko  į mūsų rajone įsikūrusius senelių namus, kur pasidalino ta meile su senoliais. Pasipuošę rankų darbo šalikais jie aplankė šias  įstaigas, palinkėjo jų darbuotojams ir šių namų gyventojams stiprybės, sveikatos ir ištvermės šiuo nelengvu mūsų kraštui laikotarpiu.