Tradiciškai gruodžio mėnesį, jaukioje Advento rimtyje ir ramybėje Šv. Juozapo parapijoje vyko dekanato religinio meno šventė „Angelų sodas”.

Dalyviai savo buvimu liudijo Dievo meilę, Advento ramybę, Kalėdų laukimą ir tarpusavio bendrystę. Šventėje dalyvavo Kėdainių kultūros centro atlikėjos ir Šėtos gimnazijos dainorėliai (vadovė Daiva Makutienė), „Ryto” progimnazijos muzikantai (mokytojos Violeta Katkuvienė ir Lina Kubiliūnienė), Miegėnų pradinės mokyklos duetas (mokytoja Ilona Bartkuvienė), „Atžalyno” gimnazijos dainininkai (mokytoja Neringa Markevičienė).

„Angelų sodas” nudžiugino kalėdinėmis giesmėmis, skambiomis dainomis, saldžiomis dovanomis, padėkomis ir palaiminga ramybe. Šv. Juozapo bažnyčioje eksponuojama dekanato mokyklų vaikų piešinių paroda. Paroda veiks iki Trijų Karalių iškilmės.

Ačiū visiems buvusiems kartu! Tegul Dievo palaima būna su Jumis!

 

Organizatoriai:

 

Gintarė Brazinskienė

Nijolė Čeidienė

Regina Žikienė