Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet prieš Šv. Kalėdas, Kėdainių dekanato Caritas savanoriai  ( Šv. Juozapo ir Šv. Jurgio parapijų), organizavo vakarienę nakvynės namuose gyvenantiems kėdainiečiams. Ne vienerius metus nakvynės namus lankydavo Kėdainių Šv. Jurgio parapijos klebonas, kun. Artūras Stanevičius.  Šiemet, kartu su dekanato Caritas vadove Lina Zakaravičiene, nakvynės namų gyventojus panoro aplankyti Kėdainių dekanato dekanas, kun. Norbertas Martinkus. Klebonas pakalbino gyventojus, palaimino kūčių stalą, kartu laužė vienybės ir taikos simbolį – kalėdaitį. Vakarienės metu, visi dalinosi jaukiais prisiminimais.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie jaukaus vakarienės stalo gausumo, meilės, supratimo  ir nuoširdžių padėkos žodžių…

Kėdainių dekanato Caritas savanoriai ir organizatoriai