Esu Kėdainių šv. Juozapo parapijos Carito savanorė Eglė. Š.m. gegužės 5 dieną Kėdainių dekanato Caritas vykdė gerumo akciją Motinos dienos proga, kurios metu Carito savanoriai vežiojo lauknešėlius. Lauknešėlių turinys buvo surinktas akcijoje „Maisto bankas“. Jie atiteko Kėdainių rajono vienišoms bei sunkiai besiverčiančioms mamoms. Akcijos metu buvo sutikta nedaug, bet gan įvairaus amžiaus moterų, kurioms tikrai reikėjo pagalbos bei šilto pabendravimo. Šis gražus bei nuoširdus savanorių elgesys privertė ne vieną moteriškę nubraukti džiaugsmo ašarą. Jos priėmė mus labai geranoriškai ir jų padėkos buvo tokio nuoširdžios, kad net patys savanoriai pasijautė esą šių moterų vaikai. Akcijos tikslas buvo įvykdytas, namo grįžome su naujomis viltimis bei nauja patirtimi.

 

Gražios dienos.

Pagarbiai,

Eglė Arkadijevaitė