Vakar , balandžio 12 dieną, mūsų parapijoje buvo didelė šventė – jaunuoliai, kurie ruošiasi Sutvirtinimo sakramentui, priėmė Pirmąją Komuniją. Sveikiname, džiaugiamės, palaikome malda.

 Šeštadienio popietę gausus jaunuolių būrys rinkosi Šv. Juozapo bažnyčioje. Jaunuoliai kartu su vargonininke Dagne šlovino Viešpatį giesme, kunigai Valdas Šidlauskas ir Mindaugas Alekna kantriai klausė visų, norinčiųjų susitaikyti su Dievu bei artimaisiais, išpažinčių. Šv. Mišiose dėkojome Dievui už jaunus žmones, ieškančius Dievo, o ypač už pirmą kartą priimančius Šv. Komuniją, meldėme Jėzaus artumo, išminties, ištvermės ir drąsos tikėjimo kelyje.

Šventė tęsėsi parapijos namuose. Pageidaujantys jaunuoliai, galėjo susipinti Rožinio apyrankę ar pasigaminti mažą ikoną. Kartu su mumis Rožinį pynė Vaikų dienos centro socialinė darbuotoja Danutė ir savanorė Oksana. Smagu, kad norinčių prasmingai pavakaroti netrūko.