Š.m. gruodžio 3d., Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Carito savanorės kartu su Kėdainių dekanu Norbertu Martinkumi, vyko į Valstybės atkūrimo šimtmečio iniciatyvos – „Šimtmečio dovanos” padėkos šventę, vykusią Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Renginio svečiai į filharmoniją ėjo raudonu kilimu. Viduje jų laukė vaišės, po kurių prasidėjo renginys. Salėje, ant kiekvieno atvykusio svečio kėdės, buvo padėta po atvirlaiškį su padėka nuo Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio.

Sveikinimo žodžiais šventę pradėjo Sauliaus Skvernelis. Taip pat, savo mintimis apie savanorystę dalinosi kunigas Algirdas Toliatas, kuris teigė, jog savanoriaujant svarbiausia visus darbus daryti gerai ir daryti juos nuolat. Ramią bei jaukią renginio atmosferą padėjo sukurti muzikos atlikėja, televizinio muzikos talentų konkurso „X Faktorius“ 3-iojo sezono nugalėtoja Monika Pundziūtė-Monique. Jos dainos pavergė ne vieno žmogaus širdį. Svečiai atlikėją pasitiko ir išlydėjo garsiais plojimais. Padėkos šventę baigė Jolitos Vaitkutės desertų instaliacijos ragavimas.

Kėdainių Carito savanorėms šis renginys buvo itin svarbus. Jis suteikė labai daug motyvacijos tolimesniems darbams.