„Kalbėti apie gerumą nėra gerai, reikia taip ir elgtis.” Šia senovės kinų išmintimi norime pradėti pasakojimą apie mūsų Caritas savanorių prisilietimą prie gėrio sukūrimo. Šį liūdną ir tamsų lapkritį, mes kartu su visais Lietuvos žmonėmis, tapome šviesos spindulėliais vienišų, sergančių ir likimo nuskriaustųjų žmonių širdyse. Kėdainių Caritas savanoriai aktyviai prisijungė prie akcijos „Maisto bankas”, ne tik rinkdami maisto produktus, bet ir dalyvavo finaliniame „Maisto banko” labdaros koncerte “PasiDalink”. Šis telemaratonas privertė mus patikėti dar labiau, kad padėti, tai nereiškia padaryti viską už kitą. Tai reiškia, kad reikia pabūti kartu, prisiliesti ir širdimi prie artimo ir šalia esančio.

Minėdami Pasaulinę vargstančiųjų dieną, Šv. Jurgio ir Šv. Juozapo parapijų  caritietės, iš „Maisto banko” akcijos metu paaukotų kruopų, išvirė košės, jaunimas prikepė pyragų ir visi kartu aplankėme Kėdainiuose esančių nakvynės namų gyventojus. Kartu išgėrėme arbatos, pabendravome. Manome, kad visi galime nuoširdžiai bendrauti, dalintis mintimis, pomėgiais ir apkabinti vieni kitus šiluma bei artimo meile.

Sekmadienį Caritas savanoriai su plačiomis šypsenomis, dovanėlėmis ir skanėstais savo „namuose”pasitikome “Gyvenimo namų” sutrikusio intelekto gyventojus. Visi dalyvavome Šv. Mišiose, po jų vaišinomės bendroje agapėje, skaitėme visuotinę Maldą. Į namus kiekvienam įdėjome po mažą dovanėlę. Jų akys ir širdys spindėjo džiaugsmu. Ne tik svečiai, bet ir mes tapome dar laimingesniais. Tokie susitikimai mus vienija ir stumia į priekį.

Tikimės, kad šie maži darbai, kuriuos nuoširdžiai atliekame, paliks kruopelę šilumos žmonių širdyse.