Kodėl verta ateiti?  „Mes dalyvaujame įvairiuose renginiuose, konferencijose, piligriminiuose žygiuose, rekolekcijose, susipažįstame su įdomiais žmonėmis, todėl siūlau ateiti pas mus, kad pažinti save ir Dievą“ (A.U.)    PASIRUOŠIMAS SUTVIRTINIMO SAKRAMENTUI PRASIDEDA 2022 m.  spalio 2d. Šv. Mišiomis 10 val.   Jei tau 15 metų – ateik. Ieškai  atsakymų į svarbiausius savo gyvenimo  klausimus – ateik.  Nori pažinti save, Dievą ir kitus –ateik.   Registracija iki spalio 2d. Kėdainių Šv. Juozapo parapijos raštinėje, Radvilų g. 10, LT – 57258, Kėdainiai, tel. (8 347) 60962. El. paštas kedainiujuozapas@gmail.com Daugiau informacijos gali suteikti tikybos mokytojos.            Kas  laukia? Tikėjimo nuotykis, kiekvienam skirtingas;Puikūs kunigai pasiruošę padrąsinti, patarti, išklausyti;Draugiška savanorių komanda;Nauji draugai, įdomūs lektoriai;  Nepakartojamas Šv. Dvasios savaitgalis, piligriminiai žygiai…