Šių metų gruodžio 5 dieną šv. Juozapo parapijos Carite visi bruzdėjo, skubėjo ir dovanojo šypseną vienas kitam. Primename, kad gruodžio 5 dieną minėjome Tarptautinę savanorių dieną. Į šią gražią šventę susirinko daug rėmėjų, karitiečių iš kaimyninių parapijų, savanorių tėvelių, bendraminčių ir bendradarbių. Caritas šventę aplankė ir svečiai iš Kauno . Mintimis dalinosi ir padėkas įteikė Kauno arkivyskupijos Caritas direktorius A. Kučikas. Renginio vedantieji dėkojo parapijos klebonui už paramą ir palaikymą, savanorių tėveliams už supratimą , geranorišką pagalbą, paskatinimus nelengvomis minutėmis, rėmėjams už neatlygintiną gerumą. O patiems savanoriams norėjosi palinkėti gražių akimirkų ir stiprybės, kuriant šiandienos stebuklą – norą padėti kitiems. Visiems buvo įteiktos padėkos, saldainiai su Carito simbolika, skambėjo dainos ir sveikinimai. Ilgametė Caritas savanorė Irena iškepė šventinį tortą, kuris iškiliausią akimirką nušvito fejerverkų spalvomis. Visi vaišinosi ir džiaugėsi bendryste.