Vidinio išgydymo pamaldos

Vasario 29 d.  Kėdainių Šv. Juozapo parapijoje vyko vidinio išgydymo pamaldos, kurias vedė kunigas Arnoldas Valkauskas. Jaunimo grupė, kartu su susirinkusiais Viešpatį šlovino  giesmėmis.  Mokymą vedė ir apie muzikos poveikį žmogui, sakralios ir pasaulietinės muzikos skirtumus  kalbėjo Kauno arkivyskupijos egzorcistas kunigas, teologijos mokslų daktaras Arnoldas Valkauskas.  Vidinio išgydymo pamaldose, kun. Arnoldas, kvietė atsižadėti piktosios dvasios, įvairių jos apraiškų ir į savo širdį priimti viską gydančią ir atitaisančią Dievo Dvasią.  Po Šv. Mišių kunigai: Arnoldas Valkauskas, Norbertas Martinkus, Mindaugas  Alekna kartu su pasauliečiais meldėsi užtarimo malda. Po pamaldų visi susirinko parapijos salėje, kur vaišindamiesi arbata, kava ir sumuštiniais, tęsė diskusijas, dalijosi gyvo tikėjimo liudijimu.

     

Jaunimo vadovė Zita